Setrabet İletişim

Sekabet bahis sitesi içerisinde çeşitli sebepler ile iletişim kurulması gerekmektedir. Birçok işletişim kanalı site içerisinde bulunmaktadır. Setrabet İletişim 24 saat boyunca aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Her hangi bir sorun veya memnuniyet durumunda site yetkilileri ile direk olarak iletişim kurulabilmektedir. Sitenin iletişim kanalları ve yetkileri birbirinden farklı olarak bulunmaktadır.

Canlı Destek Hattı

Sitenin canlı destek hattı en kolay bir şekilde iletişim kurulabilen kanalıdır. Canlı destek hattı 24 saat boyunca üyelere hizmet vermektedir. Canlı destek hattının belli yetkileri bulunmaktadır. Bu yetkiler içerisinde üyelere yardımcı olmaktadır. Yetkilerinin bulunmadığı durumlarda diğer birimler ile iletişim kurarak üyelerin sıkıntısı ortadan kaldırılmaktadır.

Canlı destek hattının yetkileri ise;

Bonus eklenmesi; Sitenin kampanyalarından kazanılmakta olan bonuslar canlı destek hattı yardımı ile alınmaktadır. Yatırım işleminin yapılması ile birlikte canlı destek hattına bağlanarak yatırım bonusunun eklenmesi talep edilebilmektedir. Aynı şekilde kayıp bonusu talepleri de canlı destek hattı üzerinden yapılabilmektedir. Zamanında yapılmayan bonus talepleri daha sonradan işleme alınmamaktadır.

Hesap Kapama; Canlı destek hattı üzerinden yapılabilecek olan işlemlerden birisi de hesap kapama işlemleridir. Her hangi bir sebep dahilinde siteyi kullanmak istemeyen kullanıcılar canlı destek hattına bağlanarak hesaplarının kapatılmasını talep edebilmektedir. İşlem 48 saat içerisinde yapılmaktadır. Konu ile ilgili üyeye bilgilendirme mesajı veya araması yapılmaktadır.

Canlı Destek Hattı Tarafından Verilmeyen Hizmetler

Tüm istek ve talepler canlı destek hattı tarafından karşılanamamaktadır. Bu konulara örnek verilmesi gerekir ise finans işlemleri buna verilebilecek olan en iyi örnektir. Para çekimi talepleri canlı destek hattı üzerinden verilmemektedir. Aynı zamanda para çekimi taleplerini canlı destek hattının hızlandırması mümkün olmamaktadır. Bu konu ile ilgili finans birimi yetkilendirilmiştir. Para çekimi noktasındaki sorunlar ve çözümleri finans birimi tarafından takip edilmektedir.

Site içerisinde farkı yöntemler ile iletişim kurulması da mümkündür. E mail üzerinden evrak gönderimi de yapılabilmektedir. Gönderilmesi gereken bir evrak ve benzeri bir durum olması durumunda bu kanal üzerinden iletişim kurulması mümkündür. Yöntemlerin birbirinden farkı bulunmamaktadır. Her biri üyelerin işlemlerini hızlandırmak adına çalışmaktadır.