Setrabet Şikayet

Bahis siteleri ile ilgili çeşitli şikayetler olabilmektedir. Bu gibi durumlarda nereye ve nasıl şikayet açılacağı bazı durumlarda bilinmemektedir. Setrabet Şikayet konusu olması durumunda ilk olarak kendisi bu konu ile ilgilenmek istemektedir. Site içerisinde şikayetlerin iletilebileceği birçok nokta bulunmaktadır. Bunlar canlı destek hattı, whatshap destek hattı ve e mail destek hattı olmak üzere müşterilerin şikayetleri dinlenmektedir.

Canlı Destek Hattı İle Şikayet

Site ile ilgili veya oyunlar ile ilgili her hangi bir şikayetin bulunması durumunda ilk olarak canlı destek hattına durumun iletilmesi gerekmektedir. Bu servis yetkisi dahilinde sorunlar ile yakından ilgilenmektedir. Canlı destek hattına bağlanarak yaşanan sıkıntı detaylı bir şekilde anlatılması gerekmektedir. Böylelikle destek hizmeti içerisinde çözümü bulunan bir durum olması durumunda sorun çözümlenecektir. Konunun canlı destek hattını aşması durumunda bir üst kademeye durum aktarılmaktadır. Sorunun çözümü ile ilgili üyeye bilgi verilmektedir.

E Mail İle Şikayet

Sitenin sadece şikayetlerin iletilebildiği bin e mail adresi bulunmaktadır. Bu mail adresi üzerinden site ile ilgili yaşanan sorun detaylı bir şekilde anlatılması gerekmektedir. Böylelikle site yetkilileri konu ile ilgili detaylı bir araştırma yapmaktadır. E mail üzerinden yapılan istek ve şikayetlere site 48 saat içerisinde dönüş sağlamaktadır. Konu ile ilgili tüm detayların mail içerisine yazılması gerekmektedir. Siteye üyelik aşamasında kullanılmakta olan mail adresi üzerinden şikayetlerin iletilmesi daha hızlı bir şekilde dönüş yapılması adına son derece önemlidir.

Lisans Firmasına Şikayet

Yapılan şikayetler ile ilgili bir dönüş alınamaması durumunda ne yapılması gerektiği de sorulan sorular arasında bulunmaktadır. Konu ile ilgili kesinlikle haklı olduğunu dile getiren üyeler konuyu lisans firmasına taşıma hakkı bulunmaktadır. İnternet üzerinden bu firmaların iletişim adresleri bulunmaktadır. Bu adresler ile irtibat kurularak detaylı olarak konu izah edilmelidir. Lisans firmalarının siteler üzerinde büyük bir etkisi bulunmaktadır. Konu ile ilgili üyenin haklı bulunması durumunda üyelere hakları iade edilmektedir.

 

Siteler ile ilgili genel anlamda yorumların yapıldığı bazı forumlar bulunmaktadır. Bu forumlar üzerinden yaşanan sıkıntıların yazılması ile birlikte diğer kullanıcıların konu ile ilgili yorumlarını almak ve onları uyarmak da mümkündür.